Gizlilik ve Kullanım Şartları

GÜVENLİK
 
Sitemizin güvenligi Dünyaca ünlü web güvenlik kuruluşu olan Comodo tarafından sağlanmaktadir.
 
 
SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile, satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletisim olmakta ve kredi kartIyla ilgili hiçbir bilgi nizamlar.com.tr çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. "internet'te güvenli aliveriş yapmak normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir."
 
nizamlar.com.tr'da kredi kartı numaranız personelce bilinmemekte ve CVV2 numaranız sizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir.
 
  
KULLANICI GÜVENLİĞİ VE GİZLİLİĞİ BİLDİRGESİ
 
Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınmasi ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanicilarin web tarayıcılarina "cookie" adı verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek optimal sistem performansı sağlanmaktadır.
 
 
 
Kredi Kartı Güvenliği
 
nizamlar.com.tr 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır.Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın(browser) alt kısmında bir kilit göreceksiniz. Bu kilit Comodo tarafindan sağlanan 128 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafindan görünemez. Mağazamızda tüm bankalarin VISA,MASTERCARD kredi kartlari geçerlidir) nizamlar.com.tr hiçbir zaman bu numaralari saklamaz, kayıt etmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.
 
Veri Güvenliği
 
nizamlar.com.tr sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat alisveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunlari ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. nizamlar.com.tr kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahislarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayi taahhüt ve garanti eder.
 
Kisisel Bilgilerinizin Güvenliği
 
nizamlar.com.tr'a verdiginiz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktir.Kisisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas oldugunuzun bilincindeyiz.Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.
 
Veri Paylaşımı
 
nizamlar.com.tr yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini,verdiği hizmetleri daha verimli kılmak , müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca bu bilgileri nizamlar.com.tr tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanabilir.
 
Güvenli Alisveriş Garantisi
 
nizamlar.com.tr en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem nizamlar.com.tr, hem de alişveriş yapan müşteriler için % 256 güvenlik sağlamaktadir. Kişisel bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz veya diğer hassas verilere üçüncü şahıslar ve hatta nizamlar.com.tr çalışanları da dahil olmak üzere erişilmesi imkansızdır.

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5